Doprava tovaru


Kuriér DPD

 

 

DBSchenker

 

 

Tovar zasielame v rámci celej SR prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo DB Schenker na adresu dodania určenú zákazníkom v prijatej objednávke. Cena za prepravu tovaru je stanovená podľa hmotnosti a objemu a je závislá od cenníka prepravcu, pričom vybaráme najlacnejšiu možnú variantu podľa konkrétnej zásielky. Cena prepravy je účtovaná samostatne a je vrátane poistenia prepravovaného tovaru. Balné neúčtujeme. V prípade Vášho záujmu je možné úplne malé objednávky po dohode zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty. Avšak túto možnosť prosím konzultujte vopred s našim obchodným oddelením. Nakoľko však rozdiely v cenách prepráv v porovnaní s kuriérom nie sú veľké, odporúčame Vám využiť prepravu prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD.

Ceny dopravy kuriérom:

Prepravu balíkov pre objednávky tašiek bez potlače prijaté cez eshop, ale aj v prípade, že reklamné a papierové tašky vyrábame na zákazku realizujeme prostredníctvom kuriéra DPD. Cena prepravy balíka v rámci SR je 4,40 € bez DPH (5,28 € vrátane DPH). V prípade platby na dobierku je potrebné počítať s poplatkom účtovaným prepravnou spoločnosťou za výber dobierky vo výške 1 € bez DPH (1,20 € vrátane DPH). Platby za tovar k zásielkám na dobierku je možné uhradiť kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou prostredníctvom POS terminálu. Objednávky prijaté v pracovné dni do 11:00 v prípade platby na dobierku a kartónových odberov zasielame zvyčajne v ten istý deň. Doručenie na adresu zákazníka uvedenú v objednávke je v nasledovný pracovný deň. Deň odoslania záleží taktiež na množstve prijatých objednávok. Objednávky pod jeden kartón je nutné dôkladne prepočítať a zaslanie tovaru sa tak môže posunúť o jeden deň.

Prepravu spoločnosťou DB Schenker realizujeme prevažne v prípade prepráv celých paliet.

Doprava v rámci SR v prípade celkovej sumy objednávky 150 € vrátane DPH a vyššie je zdarma.

Upozornenie!

Všetok tovar je bezpečne zabalený do kartónov vyrobených z pevnej 5 vrstvovej lepenky, ktoré sú prelepená lepiacou páskou. Ak zasielame bavlnené tašky a vrecká vyrábané na zákazku, tak sú kartóny navyše celé zabalené do strech fólie. Je to žiaľ nevyhnutné, aby sme minimalizovali rizoko poškodenia kartónov počas prepravy, nakoľko sa jedná o pomerne "citlivý" a zároveň luxusný tovar a aj sumy škôd by boli dosť vysoké. Pri preberaní tovaru je kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a úplnosť zásielky a túto potvrdiť na prepravnom liste. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci je povinný pred prevzatím zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho. Zároveň odporúčame taktiež spísať s kuriérom priamo pri prevzatí protokol o poškodení, resp. neúplnosti dopravenej zásielky. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické poškodenie tovaru nebudú bez protokolu s presným opisom vád a rozsahom škôd (poškodené množstvo) akceptované.