Doprava tovaru


Kuriér DPD

 

 

DBSchenker

 

 

Tovar zasielame v rámci celej SR prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo DB Schenker na adresu dodania určenú zákazníkom v prijatej objednávke. Cena za prepravu tovaru je stanovená podľa hmotnosti a objemu a je závislá od cenníka prepravcu, pričom vybaráme najlacnejšiu možnú variantu podľa konkrétnej zásielky. Cena prepravy je účtovaná samostatne a je vrátane poistenia prepravovaného tovaru. Balné neúčtujeme. V prípade Vášho záujmu je možné úplne malé objednávky po dohode zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ceny dopravy kuriérom:

Prepravu balíkov pre objednávky tašiek bez potlače prijaté cez eshop, ale aj v prípade, že reklamné a papierové tašky vyrábame na zákazku realizujeme prostredníctvom kuriéra DPD. Cena prepravy balíka v rámci SR je 4 € bez DPH (4,80 € vrátane DPH). V prípade platby na dobierku je potrebné počítať s poplatkom účtovaným prepravnou spoločnosťou za výber dobierky vo výške 1 € bez DPH (1,20 € vrátane DPH). Objednávky prijaté v pracovné dni do 11:00 v prípade platby na dobierku zasielame zvyčajne v ten istý deň. Doručenie na adresu zákazníka uvedenú v objednávke je v nasledovný pracovný deň.

Prepravu spoločnosťou DB Schenker realizujeme prevažne v prípade prepráv celých paliet.

Doprava v rámci SR v prípade celkovej sumy objednávky 70 € vrátane DPH a vyššie je zdarma.

Upozornenie!

Tovar je bezpečne zabalený v krabici a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru je kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a úplnosť zásielky a túto potvrdiť na prepravnom liste. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci je povinný bez prevzatia zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho. Odporúčame taktiež spísať s kuriérom priamo pri prevzatí protokol o poškodení, resp. neúplnosti dopravenej zásielky. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú akceptované.