Ekologické tašky


Bavlnená taška s krátkymi ušami Natural

Ekologické bavlnené tašky

Bavlnené tašky pozná určite každý. Sú opakovane použiteľné, dostatočne trvácne a medzi ľuďmi čím ďalej tým viac obľúbenejšie.

Vianočná papierová taška

Ekologické papierové tašky

Papierové tašky dostupné v rôznych modeloch. Lacné so skrúcanými papierovými ušami, model Kraft Premium s bavlnenými alebo polypropylénovými ušami ale aj luxusnejšie vianočné pre náročnejších zákazníkov.

1

Ekologické igelitové tašky

Po rokoch vývoja sa odpoveďou na riešenie problému so stále rastúcim množstvom plastového odpadu stávajú čoraz populárnejšie biologicky odbúrateľné plasty a z nich vyrábané igelitky. V našej ponuke tak nájdete tašky s aditívom "d2w" britskej spoločnosti Symphony.

dlhe_ucho

Ekologické textilné tašky

Rôzne dizajny, rôzne veľkosti a rôzne materiály charakterizujú tašky z prírodných ekologických materiálov. Môžu to byť bavlnené tašky z prírodnej, bielej alebo farbenej bavlny, ľanové, bambusové alebo jutové tašky. V ponuke máme taktiež bavlnené vrecká so šnúrkami pre drobnosti aj športové vrecká na plece, prípadne tiež jutové vrecká na kávu so špagátom. O možnostiach realizácie potlače sa prosím informujte. Minimálne množstvo od 100 ks potlačou priamymi farbami alebo systémom CMYK na hotovej taške alebo vrecku. Z ponuky sme z dôvodu nízkej kvality textílie a s tým súvisiacimi problémami s trvácnosťou tlače vyradili polypropylénové tašky, resp. tašky z netkanej textílie (tzv. vigofil).