Ekologické papierové tašky


Papierové tašky sú určené hlavne pre náročnejšieho zákazníka. Tašky sú vyrábané so skrúcanými papierovými ušami alebo s bavlnenými, prípadne polyesterovými šnúrkami. Funkčnosť a robustnejší vzhľad tašiek zabezpečuje spevnené dno a horná časť tašiek.

Každý deň na uliciach miest pribúdajú tony plastových odpadkov. Rozloženie klasického plastu trvá najmenej 300 a viac rokov. Taká doba rozkladu je na skládku odpadu privysoká. Ekologické papierové tašky, ktoré vyrábame sa vyrábajú z ekologického kraftového papiera hnedej alebo bielej farby. Tento papier je buď z primárnej suroviny alebo vo verzii po recyklácii papiera a veľmi ľahko sa rozkladá.

Na výber z ekologických papierových tašiek je viacero typov, okrem iných aj papierové tašky na víno. K dispozícií je viacero veľkostí podľa konkrétneho modelu. Silné uši zabezpečujú, že sa vám papierové tašky neroztrhnú ani pri vyššej hmotnosti obsahu. Papierové tašky vyrábame modernou flexotlačou od 3000 ks. Pre potlač papierových tašiek si môžete pripraviť grafiku s možnosťou potlače do 6 farieb alebo plnofarebne v systéme CMYK.

Ponuka papierových tašiek

Papierová taška Kraft Classic

Papierové tašky Kraft Classic

Papierová taška Kraft Premium

Papierové tašky Kraft Premium

Papierová taška Kraft Premium Eco

Papierové tašky Kraft Premium Eco

Papierová taška Kraft Shopping

Papierové tašky Kraft Shopping

Papierová taška na víno

Papierové tašky na víno

Vianočná papierová taška

Papierové tašky vianočné