Ekologické papierové tašky


Papierové tašky s potlačou sú určené hlavne pre náročnejšieho zákazníka. Tašky sú vyrábané so skrúcanými papierovými ušami alebo s bavlnenými, prípadne polyesterovými šnúrkami. Funkčnosť a robustnejší vzhľad tašiek zabezpečuje spevnené dno a horná časť tašiek.

Každý deň na uliciach miest pribúdajú tony plastových odpadkov. Rozloženie klasického plastu trvá najmenej 300 a viac rokov. Taká doba rozkladu je na skládku odpadu privysoká. Ekologické papierove tasky, ktoré vyrábame sa vyrábajú z ekologického kraftového papiera hnedej alebo bielej farby. Tento papier je buď z primárnej suroviny alebo vo verzii po recyklácii papiera a veľmi ľahko sa rozkladá.

Na výber z ekologických papierových tašiek je viacero typov, okrem iných aj papierové tašky na víno. K dispozícií je viacero veľkostí podľa konkrétneho modelu. Silné uši zabezpečujú, že sa vám papierové tašky neroztrhnú ani pri vyššej hmotnosti obsahu. Lacné reklamné papierové tašky so stáčanými ušami potláčame flexotlačou od 3000 ks alebo na tašky realizujeme potlač sieťotlačou už od jedného kartónu. Lususné modely Kraft Premium, Kraft Premium Eco a Kraft Shopping od minimálneho nákladu 250 ks. Pre potlač papierových tašiek si môžete pripraviť grafiku s možnosťou potlače do 6 farieb alebo plnofarebne v systéme CMYK.

Ponuka papierových tašiek

Papierová taška Kraft Classic

Papierové tašky Kraft Classic

Tieto papierové tašky patria medzi najpredávanejší a zároveň najlacnejší typ. Tašky sú vhodné prakticky pre akúkoľvek maloobchodnú prevádzku.

Papierová taška Kraft Premium

Papierové tašky Kraft Premium

Luxusné papierové tašky sú predurčené na výnimočné príležitosti. Ponúkajú bohaté možnosti výroby od výberu materiálov až po zušľachtenie. Zlatenie, matné lamino alebo tiež uzamknutie saténovou stuhov pri hornom okraji tašky.

Papierová taška Kraft Premium Eco

Papierové tašky Kraft Premium Eco

Tašky sú ako stvorené pre "eko maniakov". Vyrábame z kvalitných eko papierov s certifikátom FSC v hnedej alebo bielej farbe.

Papierová taška Kraft Shopping

Papierové tašky Kraft Shopping

Chcete sa odlíšiť od konkurencie? V tom prípade Vám odporúčame tašky s výsekom uší priamo do spevneného výseku hornej záložky.

Papierová taška na víno

Papierové tašky na víno

Jednoduché a lacné tašky typu Kraft Classic na víno. Tlač realizovaná strojovo flexotlačou alebo ručne sieťotlačou.

Vianočné tašky

Papierové tašky vianočné

Darčeky a Vianoce k sebe jednoducho neodmysliteľne patria a bez tašiek s vianočnými motívmi si u nás Vianoce už ani nevieme predstaviť. Ponúkame zákazkovú výrobu vianočných tašiek Kraft Premium na zákazku podľa Vašich prianí. Tašky sú ručne skladané, preto je termín dodania týchto tašiek dlhší.