Ekologické vianočné tašky


Kolekcia Kraft Premium Vianoce 2018

Pripravili sme pre Vás edíciu 12 vianočných dizajnov tašiek z luxusného modelu Kraft Premium. Bližšie informácie o možnostiach, ktoré ponúka naša výroba papierových tašiek, nájdete nižšie pod obrázkami. Výroba prebieha na zákazku a tieto tašky s potlačou vášho firemného loga si môžete nakombinovať s nasledovnými grafikami:

Možnosti výroby vianočných tašiek Kraft Premium

Výroba vianočných tašiek je variabilná a môžete si tak vybrať nielen dizajn potlače, ale aj finálne prevedenie. Potlač tašiek realizujeme ofsetovou technológiou v systéme CMYK na obe strany tašky. Na vianočné tašky je možné dotlačiť firemné logo, prípadne milý vianočný odkaz alebo slogan v rámci možností danej grafiky a voľného priestoru. Grafiky prispôsobíme Vami požadovanému rozmeru z dostupných pre model Kraft Premium. V prípade záujmu nám prosím zašlite konkrétny dopyt emailom alebo použite dopytový formulár, ktorý taktiež nájdete pri modeli Kraft Premium nižšie pod informáciami na stránke produktu. V prípade nutnosti výroby vlastného rozmeru napíšte požadovaný rozmer do poznámky. Taktiež nezabudnite uviesť, že máte záujem o vianočný dizajn tašiek s uvedením čísla uvedeného pri konkrétnom dizajne. K taškám si podľa uváženia môžete vybrať lesklé alebo matné lamino. Pri matnom lamine je možný aj UV lak na logo, texty alebo časti grafiky (napr. balík pri dizajne č. 4). Takáto darčeková taška tak získa luxusný vzhľad a jedinou nevýhodou je iba vyššia cena. Rovnako si môžte vybrať materiál uší, ich farbu a dĺžku. Typ a farbu fontu vieme taktiež prispôsobiť. Minimálne množstvo pre objednanie je 250 ks z rozmeru, resp. dizajnu tlače. Vzhľadom na to, že to je zákazková výroba papierových tašiek, všetky ceny kalkulujeme na dopyt podľa konkrétneho zadania, preto nás prosím neváhajte v prípade záujmu a bližších informácií kontaktovať.

Vianočné tašky Kraft Premium Eco

Ak preferujete radšej ekologické verzie papierov bez laminácie, tak si môžte vybrať model Kraft Premium Eco, na ktoré používame certifikovaný FSC hnedý alebo biely papier gramáže 170 g. Na tieto typy papierov sa najviac hodia jednoduché vianočné motívy s jednofarebnou alebo dvojfarebnou potlačou. Minimálne množstvo pre objednanie je taktiež 250 ks z rozmeru, resp. dizajnu tlače. Všetky ceny kalkulujeme na dopyt podľa konkrétneho zadania, preto nás prosím neváhajte v prípade záujmu a bližších informácií kontaktovať.

Vianočná papierová taška

Ak hľadáte rýchle balenie vína alebo darčekov máme pre Vás kartónové a papierové tašky na fľaše. Pre každého z nás sú Vianoce sviatkom pokoja, rodinnej pohody, ale tiež časom pre neodmysliteľné vianočné darčeky. Ako každý rok ani tento nechýbajú v našej ponuke vianočné papierové tašky. Tašky sú ručne zdobené. V ponuke sú modely na 1, 2 a 3 fľaše vína, ktoré je možné použiť aj na iné darčeky. Veríme, že sa Vám budú páčiť a že do nich jednoducho zabalíte čokoľvek, čím bezpochyby potešíte vašich obchodných partnerov alebo najbližších. Na tašky realizujeme po konzultácii potlač loga od nákladu 100 ks.

Tieto vianočné tašky bez potlače je možné zakúpiť už od jedného balenia 10 ks. V tom prípade nám prosím zašlite objednávku emailom.