Ekologické vianočné tašky


Kolekcia Kraft Premium Vianočné

Pre každého z nás sú Vianoce sviatkom pokoja, rodinnej pohody, ale tiež časom pre neodmysliteľné vianočné darčeky. Pre túto výnimočnú udalosť roka sme pre Vás pripravili edíciu 3 vianočných dizajnov tašiek z luxusného modelu Kraft Premium a Kraft Shopping. Bližšie informácie o možnostiach, ktoré ponúka naša výroba papierových tašiek, nájdete nižšie pod obrázkami. Výroba prebieha na zákazku a tieto tašky s potlačou vášho firemného loga si môžete nakombinovať s nasledovnými grafikami:

Vianočná taška "Sobík"

Tašky so sobíkom je možné kúpiť v eshope. Rozmer tašky na víno 12 x 11 x 40 cm a drčekovej tašky 24 x 9 x 34 cm.

Možnosti výroby vianočných tašiek Kraft Premium

Výroba vianočných tašiek je variabilná a môžete si tak vybrať nielen dizajn potlače, ale aj finálne prevedenie. Potlač tašiek realizujeme ofsetovou technológiou v systéme CMYK na obe strany tašky. Na vianočné tašky je možné dotlačiť firemné logo, prípadne milý vianočný odkaz alebo slogan v rámci možností danej grafiky a voľného priestoru. Grafiky prispôsobíme Vami požadovanému rozmeru z dostupných pre model Kraft Premium, model s vyseknutými ušami do hornej záložky Kraft Shopping alebo model Kraft Premium Eco bez akejkoľvek laminácie. V prípade záujmu nám prosím zašlite konkrétny dopyt emailom alebo použite dopytový formulár, ktorý taktiež nájdete pri konkrétnom modeli nižšie pod informáciami na stránke produktu. V prípade nutnosti výroby vlastného rozmeru napíšte požadovaný rozmer do poznámky. Taktiež nezabudnite uviesť, že máte záujem o vianočný dizajn tašiek s uvedením názvu uvedeného pri konkrétnom dizajne, prípadne zašlite v prílohe obrázok konkrétneho modelu vianočnej tašky. K taškám si podľa uváženia môžete vybrať lesklé alebo matné lamino. Pri matnom lamine je možný aj UV lak na logo, texty alebo časti grafiky (napr. balík pri dizajne č. 4). Takáto darčeková taška tak získa luxusný vzhľad a jedinou nevýhodou je iba vyššia cena. Rovnako si môžte vybrať materiál uší, ich farbu a dĺžku. Typ a farbu fontu vieme taktiež prispôsobiť. Minimálne množstvo pre objednanie je 250 ks z rozmeru, resp. dizajnu tlače. Vzhľadom na to, že to je zákazková výroba papierových tašiek, všetky ceny kalkulujeme na dopyt podľa konkrétneho zadania, preto nás prosím neváhajte v prípade záujmu a bližších informácií kontaktovať.

Vianočné tašky Kraft Premium Eco

Ak preferujete radšej ekologické verzie papierov bez laminácie, tak si môžte vybrať model Kraft Premium Eco, na ktoré používame certifikovaný FSC hnedý alebo biely papier gramáže 170 g. Na tieto typy papierov sa najviac hodia jednoduché vianočné motívy s jednofarebnou alebo dvojfarebnou potlačou. Minimálne množstvo pre objednanie je taktiež 250 ks z rozmeru, resp. dizajnu tlače. Všetky ceny kalkulujeme na dopyt podľa konkrétneho zadania, preto nás prosím neváhajte v prípade záujmu a bližších informácií kontaktovať.

Máte vlastný dizajn vianočných tašiek?

Ak áno, samozrejme nemáme problém vyrobiť tašky na mieru aj pre záujemcov, ktorí majú vytvorený vlastný dizajn vianočných tašiek 🙂

Kedy objednať vianočné tašky?

Vzhľadom na zákazkovú výrobu, korá zvyčajne trvá 2 až 3 týždne a zvýšený nárast objednávok počas koncoročnej sezóny odporúčame vianočné tašky objednať radšej včas v dostatočnom predstihu. Ideálny najneskorší nami odporúčaný termín pre zaslanie objednávky a schválenie korektúr pred tlačou je polovica novembra, pričom zasielanie hotových tašiek, ktoré boli schválené v polovici novembra prebieha začiatkom decembra. V prípade, že potrebujete mať vianočné tašky dodané pred dňom sv. Mikuláša 6.12., je nutné schváliť korektúry už začiatkom novembra. Preto je dobré vždy počítať pri plánovaní zadania objednávky s časom navyše nevyhnutným na potrebné úpravy grafík a schválenie korektúr.