Prečo sa rozhodnúť pre ekologické tašky


#1: Uznávame tradície pre ochranu životného prostredia

Pamätáte si, ako naše staré mamy niesli nákup v igelitke s logom veľkého nákupného reťazca?  Nie, ani my nie. 🙂

Kedysi sa nákupy odnášali v poctivých plátených taškách, ktoré nielen, že boli ekologické, ale aj čo-to vydržali.

Dnes sa len na Slovensku rozdá niekoľko stotisíc igelitových tašiek denne. Tie znamenajú nemalú a podľa nás zbytočnú záťaž na životné prostredie.

Kvalitne bavlnené tašky

#2: Bavlnené tašky, ktoré váš zákazník nevyhodí ani dlho po nákupe

Naše ekologické tašky sú pevné, trvácne a príjemné na dotyk. Tašky z kvalitnej európskej bavlny vám pomôžu, aby vás zákazníci videli ako modernú firmu, ktorej nie je ukradnuté životné prostredie. Ich nákupom zároveň podporíte európskych producentov tkanín a samozrejme aj našu každodennú prácu.

 Bavlnené tašky vydržia neporovnateľne viac ako tie igelitové, čím nešetria len životné prostredie, ale aj váš firemný rozpočet. Veď čím dlhšie sú vaše tašky na očiach, tým lepšie pre vás, no nie? 🙂

Ekologické tašky, ktoré váš zákazník len tak nevyhodí

#3: Vaša potlač na kvalitných ekologických taškách vám pomôže s brandingom a imidžom vašej firmy

Tvrdo pracujete na dobrom mene vašej firmy a viete, že v biznise záleží aj na detailoch.

Asi každý z nás sa už stretol s užitočnými reklamnými predmetmi na dennodenné použitie ako sú napríklad reklamné perá či hrnčeky. Sme presvedčení, že funkciu takéhoto denného používania bez problémov splní aj bavlnená taška, v ktorej si zákazník odnesie zakúpený tovar.

Okrem toho sú bavlnené tašky s potlačou vášho firemného loga skvelou príležitosťou, ako za málo peňazí zlepšiť „eko“ imidž vašej firmy.

Široký výber ekologických tašiek (rôzne gramáže, materiály a farby)

#4: Široká ponuka materiálov rôznych gramáží a farieb, vďaka ktorej vám vytvoríme tašku podľa vašich predstáv

Naša ponuka je široká, takže môžeme sebavedomo povedať, že vieme spraviť takmer čokoľvek z u nás dostupných materiálov. Radi sa vám prispôsobíme vo všetkom, vrátane rozmerov tašky.

U nás si môžete vyberať až zo 7 rôznych gramáží bavlny vo všetkých základných farbách. Vy si tak môžete zvoliť tú, na ktorej bude vaša potlač vyzerať najlepšie.

Tip pre fajnšmekrov: Ak radi púšťate uzdu kreativite, tak vás poteší aj to, že u nás si nevyberáte len farbu tašky, ale aj farbu jej uší. Vďaka tomu viete dať taškám unikátny dizajn, ktorý bude ladiť s vaším logom a jeho farbami. Taktiež si môžete zvoliť vlastný rozmer tašky a dĺžku uší.

Poznámka: Najvhodnejšie je kombinovať farby, ktoré majú rovnakú alebo podobnú gramáž bavlny. Kombinácia 145 g bavlny a 250 g plátna nie je vhodná. Prijateľná je však kombinácia 260 a 280 g bavlny keper.

Ekologické tašky, ktorých kvalitu ucítite na prvý dotyk

#5: Na kvalite nám záleží

Áno, naše tašky vyzerajú dobre, ale ich pravú krásu objavíte až dotykom. Starostlivo vyberáme bavlnené tkaniny, do ktorých sa zamilovali naši zákazníci. Veríme, že si ich zamilujete aj vy.

Kvalita tkaniny sa nedá porovnať s tou, ktorú poznáte u väčšiny tašiek vyrobených v Ázii. O kvalite šitia ani netreba hovoriť. 🙂

 

Veríme, že viac vám povedia emaily od našich zákazníkov:

„Tašky dnes prišli. Sú super. Tešíme sa. Verím, že čoskoro budeme môcť pokračovať v spolupráci.“ –  mkn s.r.o.

„Kvalitný materiál, krásne farby a precízne ušité tašky.“igc.sk, Mgr. Adriana Valentová

„Najkvalitnejšie ekologické vrecúška a tašky, s ktorými sme sa stretli.“Hoffebelts.com, Peter Hoffelder