Vianočné darčekové tašky


Vianočná taška stromček zelený metalický

DOPREDAJ. Tašky tento rok poslednýkrát v ponuke do vypredania zásob v eshope. Ručne zdobené vianočné kartónové tašky sú určené pre náročnejších zákazníkov. Dizajn a špeciálny tvar vianočných výsekov zaručia exkluzívnejšie balenie darčekov.  Do tašiek jednoducho zabalíte akékoľvek vianočné darčeky pre vašich obchodných partnerov. Na tašky realizujeme po konzultácii potlač loga od nákladu 100 ks.

Vzhľadom na sezónny typ tovaru realizujeme dodanie tašiek na zákazku, preto nás pre spracovanie cenovej ponuky neváhajte kontaktovať. Vybrané modely bez potlače je možné zakúpiť už od jedného balenia 10 ks v našom eshope.

Dostupné metalické fólie

  • Zelená
  • Červená
  • Strieborná

Farby matalickej fólie je možné kombinovať s dostupnými motívmi vianočných výsekov.

Dostupné rozmery

Šírka (mm) Dno (mm) Výška (mm)
210 80 240
230 100 300
270 110 370

Dostupné v 2 verziách. Prvá verzia iba s výsekom vianočného motívu, takže vianočné darčeky je čiastočne vidieť cez vyseknutú časť a druhá verzia s podlepením výseku metalickou krepovou fóliou, takže darčeky nie je vidieť. V prípade podlepenia výseku je možné motívy a farby matalickej fólie kombinovať podľa vášho výberu.

Tašky sú vyrobené z eko hnedého hladkého 400 g kartónu.

DOPREDAJ. Tašky tento rok poslednýkrát v ponuke do vypredania zásob v eshope. Tašky rozmeru 170 x 85 x 430 mm (vhodné aj ako tašky na 2 fľaše vína, resp. na 1 fľašu vína + iné darčeky):

Tašky sú vyrobené z mikrolepenky gramáže 390 g.

Tašky rozmeru 245 x 85 x 430 mm (vhodné aj ako tašky na 3 fľaše vína, resp. na 1 fľašu + iné darčeky alebo 2 fľaše vína + iné darčeky):

Tašky sú vyrobené z mikrolepenky gramáže 390 g.

Všetky tašky zasielame v kartónových krabiciach ploché neposkladané. Cenovú ponuku Vám pripravíme na základe množstva, preto nás prosím neváhajte kontaktovať.