Vianočné tašky na víno


Vianočná papierová taška

Ak máte záujem o exkluzívnejšie balenie vína alebo darčekov, máme pre Vás zaujímavé kartónové obaly na víno alebo alkohol, ktoré ani tento rok nebudú chýbať v našej ponuke. Tieto vianočné kartónové tašky sú ručne zdobené. Ručne sa prevliekajú a viažu saténové stuhy. Verzie tašiek so zlatým lemom sú ozdobené trblietkami ako vianočné ozdoby. V ponuke sú dostupné modely na 1, 2 a 3 fľaše vína a je možné použiť ich aj na balenie akýchkoľvek iných darčekov. Veríme, že sa Vám budú páčiť a že do nich jednoducho zabalíte čokoľvek, čím bezpochyby potešíte vašich obchodných partnerov alebo najbližších. Na tašky realizujeme po konzultácii potlač loga od nákladu 100 ks.

Vianočné tašky bez potlače je možné zakúpiť už od jedného balenia 10 ks v eshope.

Vianočné tašky na víno alebo alkohol s motívmi stromčeka s priehľadným okienkom na prednej strane. V dolnej časti ozdobené saténovou stužkou. Vzhľadom na to, že výroba je pracnejšia a časovo náročnejšia sú ceny týchto modelov tašiek vyššie.

Rozmer tašiek: 105 x 85 x 430 mm.

Vianočné krabice na víno

Vianočné krabice na víno alebo alkohol s motívmi vyseknutými na prednej strane krabíc. Krabice sú vyrábané iba z vlnitej lepenky hnedej farby. Na tieto modely nevieme vzhľadom na typ vlnitej lepenky realizovať potlač. Od 100 ks je však možné vyrazanie firemného loga.

Rozmer krabíc: 90 x 90 x 390 mm.

Bez ohľadu na to, či si objednáte zákazkové papierové luxusné tašky alebo kartónové obaly, balenie koncoročných darčekov v podobe fliaš vína bude jednoduché a rýchle. Všetky tašky a krabice na víno zasielame v kartónoch neposkladané. Cenovú ponuku Vám pripravíme na základe množstva, preto nás prosím neváhajte kontaktovať.