Zákazková výroba papierových tašiek


Informácie k zákazkovej výrobe nákupných papierových tašiek Vám umožnia lepšie sa zorientovať v našej ponuke ohľadne jednotlivých možností našej produkcie. Je iba na Vás, ktorú z možnosťí si vyberiete a jediným limitom môže byť celkový rozpočet, ktorý máte stanovený na výrobu. Vami vybranú možnosť prosíme uveďte v emailovom dopyte alebo prostredníctvom formulára na stránke produktu. Luxusné papierové tašky môžu byť vyrobené nasledovnými možnosťami:

Uši vyseknuté do hornej záložky

Tento spôsob vyseknutia uší priamo do hornej záložky vytvorí vo finále úplne nový dizajn tašky,  ako je tomu pri bežných modeloch s bavlnenými alebo saténovými ušami. Tým, že je výsek priamo do celkového rozmeru tašky je však nutné počítať s tým, že je potrebné objednávať zvyčajne vyšší rozmer ako obyčajne, keďže výsek držadiel uberie z celkového vnútorného priestoru určeného pre samotný obsah.

Uši vyseknuté do hornej záložky

Kovové očká

Dodajú taškám úplne iný rozmer. Očká však nie sú nevyhnutné z pohľadu pevnosti samotných držadiel. Na výber rôzne farby. Z dostupných farieb je vždy možné farbu očiek prispôsobiť farbám firemného loga alebo celkovej grafike. Ak máte dilemu, či tašky s očkami alebo bez očiek z pohľadu pevnosti, tak sa netreba obávať tašiek bez kovových očiek. Aj tašky bez očiek budú mať dostatočnú pevnosť a rovnakú nostnosť ako tašky s očkami. Kovové očká majú za účel predovšetkým zvýšiť papierovým taškám dojem luxusu.

Kovové očká

Potlač hornej záložky

Pri tlači je možné využiť celú plochu tašky, tak prečo to nevyužiť? Na túto malú časť tašky z vnútornej strany je možné "elegantne" vložiť napríklad adresu web stránky, telefónne číslo, prípadne celú adresu spoločnosti alebo tiež reklamný slogan. Fantázii sa medze nekladú.

Potlač hornej záložky

Komplimentky

Ak potrebujete z akéhokoľvek dôvodu personalizovať tašky podľa aktuálnych potrieb, tak vhodným riešením sú komplimentky. Jednoduché riešenie, na ktoré môžete napísať akýkoľvek odkaz alebo venovanie.

Komplimentky

Uzamknutie saténovou stuhou

Vyšším levelom výroby papierových luxusných tašiek je uzamknutie saténovou stuhou v hornej časti tašky. Šírka stuhy je 12 mm.

Uzamknutie saténovou stuhou

UV parciálny lak

Parciálny UV lak je zaujímavou možnosťou ako ozvláštniť dôležité časti grafiky, ako napríklad firemné logo alebo vybranú časť z motívu tlače. Vyselektované časti grafiky sa budú lesknúť. Technika je obzvlášť vhodná pre matné lamino v kombinácii s lesklým parciálnym UV lakom.

UV parciálny lak

Metalická zlatá tlač

V prípade záujmu je taktiež možná potlač metalickou zlatou farbou. Je alternatívou k zlateniu fóliou.

Metalická zlatá tlač Pantone

Zlatenie fóliou razbou za horúca "Hot Stamping"

Razba za horúca "Hot Stamping" nazývaná tiež zlatenie fóliou patrí medzi exkluzívne spôsoby zušľachtenia tašiek. Razbou tašky získajú "punc" extra vysokej kvality. Táto technológia je každému známa z obalov čokolád, bomboniér a rôznych iných prémiových produktov. Vzhľadom na technológiu razby na realizáciu je potrebné vyrobiť raznicu. V tomto prípade musíme vedieť presný rozmer razby v mierke 1:1 pre presnú kalkuláciu cenovej ponuky, preto je nutné zaslať nám podrobné informácie a zaslať nám grafiku emailom. Okrem zlatej je dostupná aj strieborná fólia.

Zlatenie fóliou razba za horúca Hot Stamping